فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی

طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه

carpet-1200-reeds.jpg

فرش ماشینی 1200 شانه و طرح های برتر آن موضوعی است که می خواهیم برای شما بیان کنیم و شما می توانید آن را مطالعه کنید . توصیه ما این است که اگر در آینده قصد خرید فرش ماشینی را دارید حتما این مطلب را با دقت بخوانید و از این طرحهای پرفروش آگاه شوید تا در خریدتان حتما کمک شود . کسی که می خواهد اقدام به خرید فرش 1200 شانه کند ، ابتدا از افراد اگاه می پرسید که کدام طرحها را بخرید و بعد آنها راهنماییتان خواهند کرد که کدام طرح را بخرید یا نخرید . حال ما میخواهیم این بحث را برای شما باز کنیم . ابتدا اینکه برخی ها از تعداد شانه ، تراکم و اصطلاحاتی که برای فرش 1200 شانه استفاده می شود ، خبر و اطلاعاتی ندارند ، که ما در همین بند برای شما آنها را توضیح خواهیم داد .

اصطلاح تعداد شانه به اصطلاحی اطلاق می شود که تقریبا به گره های قالی و ضخامت و سنگینی آن رابطه دارد . برای محاسبه تعداد شانه یک قالی از جهت عرض تعداد گره ها را در یک متر محاسبه می کنند که اگر آن تعداد 1200 بود ، پس قطعا قالی 1200 شانه خواهد بود . تراکم هم همان تعریف و محاسبه را دارد اما در جهت طول یک قالی . نخ آکریلیک هم یکی از اصطلاحاتی است که استفاده می شود که باید گفت نخ های اکریلیک اکنون برای قالیهای ماشینی بهترین نوع هستند ، پس هنگام خرید به آن توجه کنید . ممکن است فرش 1200 شانه ها برخیشان دارای نخ پلی استر باشد ، که باید بدانید ، طبق درجه بندی آکریلیک بعد پلی استر و بعد از آن هم نخ های بی سی اف هستند . راه تشخیص آن هم شناسنامه پشت فرش ماشینی است .


1- فرش ماشینی 1200 شانه و طرحهای برتر

برای این طرحها ما از فروشگاه اینترنتی دنیای فرش کمک گرفته ایم تا بهترین طرحها را که فروش خوبی داشته است برای شما بیان کنیم . شما هم می توانید با استفاده از این موضوع برای خرید خود استفاده کنید . همه طرح هایی که گفته شده است دارای نخ آکریلیک هیت ست شده و ترک می باشد . نخ استفاده شده در تار و پود آن نیز از پنبه و پلی استر می باشد که در بهترین کیفیت برای بافت فرش ماشینی می باشند . تعداد شانه انها 1200 و تراکم آنها نیز 3600 می باشد . اگر جایی بالا تر یا کمتر از این تراکم ولی با همین تعداد شانه دیدید ، بدانید که این طرح ها با استفاده از دستگاه های تبدیلی بافته شده اند و کیفیت فرش 1200 شانه اصل را نخواهد داشت .

 

+ محصولات : برای دیدن محصولات فرش 1200 شانه کلیک کنید

 

اندازه هایی نیز که در نظر گرفته شده است ، اندازه های سازمانی ، یعنی 6 متری ، 9 متری و 12 متری است اما شما می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش از طریق تماس یا کانال تلگرم فرش ،اندازه های دیگر و دلخواه خود را سفارش دهید تا برایتان بافته شود . از موارد دیگر که هنگام خرید باید به آن دقت کنید این است که حتما برچشب پشت قالی را با اطلاعات قالی که سفارش داده اید چک و بررسی کنید . اگر شناسنامه ( برچسب ) مخدوش بود ، متوجه خواهید شد که قالی شما ممکن است تقلبی یا دست دوم باشد . اما اگر از دنیای فرش خریداری کنید دیگر این مشکل پیش نخواهد آمد و شما می توانید با خیال راحت به خرید اینترنتی از این فروشگاه بپردازید و اگر می خواهید مبلغ را درب منزل هنگام تحویل محصول پرداخت کنید .

 

فرش ماشینی 1200 شانه طرح ایلیا

 

1-1- فرش ماشینی 1200 شانه طرح ایلیا

یکی از طرح هایی که برای شما بیان می کنیم طرح ایلیا است که دارای قالب طراحی افشان می باشد و هم چنین گل برجسته میباشد . نقشه آن دارای طرح بدون ترنج می باشد ولی زمینه اش بسیار شلوغ می باشد .  و زمینه آن در دو رنگ  کرم و آبی بافته شده است . رنگهای استفاده شده در آن به تعداد 8 رنگ و نخ تار و پود آن هم پنبه می باشد . اندازه های این طرح فرش ایلیا 12 متری ، 9 متری و 6 متری می باشد که شما بسته به مکان خود می توانید اندازه های ان را انتخاب کنید . البته ای موضوع نماند که این اندازه ها سازمانی است و اگر می خواهید اندازه های دیگر را استفاده کنید می توانید به طور اختصاصی سفارش دهید .

+ محصول : برای خرید فرش ایلیا کلیک کنید

 

1-2- فرش ماشینی 1200 شانه طرح بهارا

فرش طرح بهارا که یکی از انواع پرفروش می باشد ، الهام گرفته از قالب طرح افشان می باشد و عملا بدون ترنج می باشد ، همانند فرش طرح ایلیا . طراح این نوع قالی با الهام از طبیعت توانسته که نقشه این قالی را تهیه کنید . گل های استفاده شده در این نوع قالی از گل های بهاری الهام گرفته است که بسیار زیبا می باشد ، به همین دلیل هم می توان گفت که اسم آن طرح بهارا شده است . رنگهای زمینه این محصول ، فرش 1200 شانه بهارا کرم ، بهارا سرمه ای و طرح بهارا آبی می باشد . رنگبندی آن 8 رنگ واقعی و دستگاه بافنده آن هم HCI می باشد .

+ محصول : برای خرید فرش بهارا کلیک کنید

 

1-3- فرش ماشینی 1200 شانه طرح خشتی

یکی از طرح های ویژه و شاهانه دنیای فرش ، طرح خشتی می باشد . طرح های خشتی طراحی های زیبای و خاصی دارند و به این دلیل اسم آنها به طرح خشتی نامگذاری شده است ، چون دارای بلوک ها و قسمت هایی است که از هم جدا شده اند و هرکدام دارای طرح متفاوتی در درون خود هستند .

در واقع مستطیل های یا مربع هایی که در فرش طرح خشتی قرار گرفته اند ، هرکدام یک خشت محسوب می شوند ، اگر توجه کنید می بینید که دارای طرح های متفاوت نسبت به همدیگر هستند . البته طرح های امروزی ، تلفیقی از نقشه های گذشته و مدرن می باشد ، گه با دستبافت ها فرق می کند  . تعداد رنگ زمینه آن که استفاده می شود یک مورد می باشد که شامل فرش 1200 شانه خشتی آبی می شود .

+ محصول : برای خرید فرش خشتی کلیک کنید

 

1-4- فرش ماشینی 1200 شانه طرح شهبانو

یکی دیگر از طرح های قالی های افشان طرح شهبانو می باشد که برای طراحی آن از طرح های گل و شاخه استفاده شده است . طرح شهبانو را می توانید برای نقاط و منازل لوکس استفاده کنید . مثلا این طرح دارای طرح های ساده و مناسب جهت پهن کردن در اتاق پذیرایی یا هال می باشد .

در ضمن اگر میخواهید منطقه ای از منزلتان بزرگتر نمایش دهد و جلوه بگیرد بهتر است که از فرش 1200 شانه طرح شهبانو استفاده کنید چون بدون ترنج است و منزل شما را بزرگتر نشان می دهد . این طرح در سه رنگ کرم ، گردویی و سرمه ای بافته می شود و تعداد رنگ استفاده شده در نقشه آن هشت رنگ واقعی است .

+ محصول : برای خرید فرش شهبانو کلیک کنید

 

1-5- فرش ماشینی 1200 شانه طرح شکارگاه

طرح شکارگاه یکی از طرح هایی است که از پالت و قالب ترنج استفاده می کند و در این صورت می توان گفت که دارای ترنج محراب در وسط می باشد و لچک هم در گوشه قالی قرار می گیرد . حاشیه هم که همانطور که از نامش پیدا است در کناره های قالی قرار می گیرد . این طرح با استفاده از طرح های قدیمی و سنتی کاشان بافته می شود و می توان گفت که الهام طراح نقشه آن از همان طرح هایی بوده است که در زمان صفویه استفاده می شده است . فرش شکارگاه کرم و شکارگاه سرمه ای از انواع رنگ هایی است که در زمینه آن استفاده شده است و به تعداد هشت رنگ در آن استفاده شده است .

+ محصول : برای خرید فرش شکارگاه کلیک کنید

 

1-6- فرش ماشینی 1200 شانه طرح قره باغ

یکی دیگر از طرحهای سنتی کاشان را می توان طرح قره باغ نامید که با استفاده از پالت سنتی طرح ترنج طراحی و بافته شده است . دارای محرابی در وسط و لچکی در گوشه های قالی است . برای خرید فرش قره باغ دقت کنید که می توانید برای مکانهایی آن را تهیه کنید که می خواهید کوچکتر نشان دهد یا حداقل باریک جلوه نکند . می توانید برای تهیه این قالی ها از کاشان اقدام کنید و اگر دسترسی ندارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دنیای فرش کاشان اقدام کنید .

طرح قره باغ با استفاده از لچک و ترنج زیبا و همچنین استفاده از گل و شاخه های فراوان و زیبا می تواند برای منزل شما بسیار برازنده باشد . فرش طرح قره باغ مشکی و طرح قره باغ کرم از انواع زمینه هایی است که توسط کارخانه بافته می شود و در اختیار شما قرار می گیرد .

+ محصول : برای خرید فرش قره باغ کلیک کنید

 

1-7- فرش ماشینی 1200 شانه طرح منیر

یکی از طرحهای جذاب شاخه 1200 شانه را می توان طرح منیر نامید . این طرح نیز همانند طرح قره باغ و طرح شکارگاه با استفاده از پالت یا قالب ترنج بافته شده است . همانطور که میدانید ما دارای سه پالت اصلی افشان ، ترنج و خشتی برای بافت قالی هستیم که هرکدام بسته به طرحهایشان مورد استفاده قرار می گیرند که اکنون طرح مورد بحث ما از طرح ترنج استفاده کرده است که دارای محراب وسط و لچک می باشد . حاشیه هم که در همه طرح ها مشترک است . این طرح معماری حیاط خانه های قدیمی را تداعی می کند . چرا که ترنج همان مفهوم حوض را خواهد داشت و لچک و حاشیه هم نیز یاد آور باغچه های دور حیاط و حوض است .

در وسط محراب طرح منیر از گلهای گرافیکی استفاده شده و در بقیه جاهای فرش از گل های سنتی استفاده شده است . رنگ های این طرح نیز شاد است و تعداد آن را می توان هشت رنگ گفت . رنگ های زمینه هم ، فرش طرح منیر کرم و طرح منیر آبی می باشد که شما بسته به نوع رنگبندی که دوست دارید از آنها استفاده کنید . دستگاه بفنده ای که برای این مورد استفاده شده است HCIx2 می باشد که از پیشرفته ترین دستگاه های جهان است و از تکنولوژی روز استفاده می کند .

+ محصول : برای خرید فرش منیر کلیک کنید

 

1-8- فرش ماشینی 1200 شانه طرح ویستان

فرش طرح ویستان یکی دیگر از طرح های پرفروش کاشان می باشد که با استفاده از طراحی زیبای ایرانی بافته شده است . یک قالی زیبا با رنگ ها متنوع و هارمونی هماهنگ در استفاده از رنگ ها تصور کنید که به زیبایی لچک و ترنج آن رنگ آمیزی شده است . در واقع این طرح دارای محرابی متفاوت از بقیه طرحها است . محراب یا ترنج بقیه طرحها که از انها صحبت کردیم ، دایره ای مایل به لوزی بود ، اما این طرح کمی متفاوت است و دارای محراب یا ترنج هشت ضلعی است . وسط ترنج نسبت به حاشیه آن دارای رنگ روشن تری است و به زیبایی این طرح افزوده است .

لچک های این طرح نیز با رنگ قرمز لاکی توانسته است ، به جذابیت این طرح بیافزاید . حاشیه این طرح هم به نسبت بقیه کوچکتر می باشد و در واقع به نوعی باریک تر از آنها محسوب می شود . در زمینه طرح ازدرخت گل و اشخه استفاده شده است . گل های این طرح ریز تر و کوچکتر نسبت به طرح های قبلی است . فرش طرح ویستان در تک رنگ آبی بافته شده است و تعداد رنگ استفاده شده آن 10 رنگ واقعی است .

+ محصول : برای خرید فرش ویستان کلیک کنید

 

1-9- فرش ماشینی 1200 شانه طرح گل سرمه ای

از طرح های متفاوت و جذاب دیگر فرش طرح گل سرمه ای می باشد که با استفاده از پالت ترنج اما بسیار متفاوت تر از بقیه بافته شده است . به طوریکه حاشیه قابل توجهی ندارد و ترنج یا مهراب آن نیز فرق می کند . به جای حاشیه می توان گفت لچک ها بیشتر استفاده شده اند و بنا بر این می توان لچک و حاشیه با یکدیگر ادغام دانست . محراب این طرح هم به یاد طرح های سنتی کاشان لوزی مایل به بیضی می باشد .

وسط محراب یا ترنج از رنگ های تیره تر نسبت به حاشیه آن استفاده شده است . در زمینه هم از گلهای ریز و کوچک استفاده شده است . این قاعده در لچک و ترنج هم ستفاده شده است و گلها و شاخه های استفاده شده کوچک و ریز هستند . تعداد 8 رنگ در آن استفاده شده است . برای خرید فرش طرح گل سرمه ای با زمینه تک رنگ سرمه ای می توانید از فروشگاه اینترنتی دنیای فرش استفاده کنید ، که بعد از سفارش می توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید و حتی مبلغ ان را نیز درب منزل پرداخت کنید .

+ محصول : برای خرید فرش گل سرمه ای کلیک کنید

 

1-10- فرش ماشینی 1200 شانه طرح جاویدان

آخرین طرحی که می خواهیم از ان صحبت کنیم در واقع فرش طرح جاویدان می باشد که دارای طرح متفاوت نسبت به بقیه است . پالت آن همانند طرح های قبلی که به آنها اشاره کرده ایم ، طرح ترنج می باشد . محراب آن در وسط قالی و در بین رنگ تاریک قرار گرفته است که هیچ طرح و رنگی در آن استفاده نشده است حتی گلها و شاخه ها . این امر این طرح را از بقیه جدا کرده است و از معدود قالی هایی است که قسمتی از آن کامل بدون رنگ و طرح است .

همچنین طرح محراب با استفاده از یک بیضی از این تاریکی جدا شده است . لچک آن نسبت به حاشیه بسیار کوچکتر می باشد . در همهی قسمت ها از گل های گرافیکی استفاده شده است ولی در قسمتی از حاشیه گل های سنتی قالیبافی استفاده شده است . فرش طرح جاویدان با زمینه مشکی دارای 10 رنگ واقعی است و کیفیت آن توسط کارخانه دنیای فرش تایید می شود .

+ محصول : برای خرید فرش جاویدان کلیک کنید

کلمات کلیدی مرتبط :
'طرح های برتر فرش' , 'بهترین طرح های فرش' , 'بهترین فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی 1200 شانه بهترین طرح' , 'طرح ' , 'پرفروشترین طرح فرش 1200 شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید
اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای
مقایسه فرش کاشان با فرش مشهد
منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟
معرفی فرش های مدرن
ادامه
clear-bug-div

آخرین مقالات مرتبط با فرش


بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید

بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید

تابلو فرش ماشینی و بررسی بهترین آن مقاله ای است که امروز مورد بحث ما خواهد بود و شما می توانید از آن استفاده کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید . بعضی افراد برای تزیین مکان مورد نظر و خانه های خود با استفاده از تابلو فرش ها دیاور را تزیین و به ان جلال و شکوه خیره کننده ای اضافه می کنند . فرش های ماشینی یکی از هنر های اصیلی ایرانی است که حدود 50 سال پیش وارد صنعت ف
ادامه مطلب بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید...

تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی

تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی

فرش ماشینی کاشان مقاله ای است که می خواهیم درباره آن با شما صحبت کنیم . از گذشته تا به امروز یکی از نیاز های اساسی بشر استفاده از فرش بوده است . در فرهنگ ایرانی یکی از مواردی که دکوراسیون منزل را به خوبی تکمیل می نماید قالی است که درابتدا فرش دستباف و گلیم فرش رایج بوده ولی به مرور زمان و با پیشرفت هایی در این زمینه فرش ماشینی جایگز
ادامه مطلب تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی...

درباره فرش 1000 شانه ماشینی

درباره فرش 1000 شانه ماشینی

فرش ماشینی 1000 شانه یا قالی های دیگر یکی از اصلی ترین قسمت های زندگی یک خانوادهی ایرانی را در بر میگیرد و علاوه بر ایرانیان امروزه در تمام قسمت های جهان جای خود را باز کرده طرفداران خوب را به دست آورده است و در بحث دیزاین های داخلی از اهمیت بسیاری برخوردار میباشد و تولید فرش ماشینی امروزه یکی از مهمترین صنعت های داخلی کشور به حساب می آید مخصوصا در منطقه ی ک
ادامه مطلب درباره فرش 1000 شانه ماشینی...

طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه

طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه

فرش ماشینی 1200 شانه و طرح های برتر آن موضوعی است که می خواهیم برای شما بیان کنیم و شما می توانید آن را مطالعه کنید . توصیه ما این است که اگر در آینده قصد خرید فرش ماشینی را دارید حتما این مطلب را با دقت بخوانید و از این طرحهای پرفروش آگاه شوید تا در خریدتان حتما کمک شود . کسی که می خواهد اقدام به خرید فرش 1200 شانه کند ، ابتدا از افراد اگاه می پرسی
ادامه مطلب طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه...

مزایای فرش 700 شانه

مزایای فرش 700 شانه

ما در این مقاله می خواهیم در مورد مزایا و ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه توضیحاتی را به صورت مختصر و مفید برای شما همراهان همیشگی ارائه بدهیم . قبل از هر چیز لازم به ذکراست بگوییم ، اگر اکنون که این مقاله را نخوانده اید و چه در مورد قالی های 700 شاته اطلاعات دارید و چه ندارید و می خواهید خریداری کنید پیشنهاد ما به شما شرکت دنیای فرش کاشان است . این کارخانه تولید کننده انواع قالی های
ادامه مطلب مزایای فرش 700 شانه...

راهنمای جامع تابلو فرش

راهنمای جامع تابلو فرش

در این جا می خواهیم کمی درباره قدمت و جغرافیای تولید تابلو فرش ماشینی و دستبافت صحبت کنیم تا شما آن را مطالعه کنید و از آن اطلاعات دقیقی کسب کنید . در حالت کلی فرش از قدیم تا کنون یک زیر انداز یا گستردنی بوده است که مردم روی آن به استراحت می پرداخته اند و در برابر سرما و سفتی زمین از خود محافظت می کرده اند . زیرانداز ها با کمک گذشت زمان به این مهم دست یافته اند که علاوه بر جنبه استراحت
ادامه مطلب راهنمای جامع تابلو فرش...

دستگاه های تولید فرش 1200 شانه

دستگاه های تولید فرش 1200 شانه

اکثر فرش ماشینی تولید شده در ایران توسط تازه ترین دستگاه های به وسیله شرکت های وندویل در بلژیک و شونهر آلمان ساخته می شوند که معتبر ترین سازنده دستگاه های فرش بافی در جهان به حساب می آیند . استفاده از این نوع دستگاه ها در کنار الیاف باکیفیت و نیروی انسانی ماهر توانسته است فرش ایران را به عنوان نشان برتر در زمینه تولید فرش ماشینی بدل کند . آلمان و بلژیک با دو
ادامه مطلب دستگاه های تولید فرش 1200 شانه...

بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟

بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟

کاشان همواره از گذشته تا امروز یکی از قطب های هنر در ایران بوده ، به خصوص در زمینه فرش ماشینی که طرح و نقش های آن در دنیا بی نظیر و از بهترین ها بوده است . به این دلیل که کاشان زادگاه قالی ماشینی در ایران است و یکی از مشهورترین برند های فرش ماشینی در ایران و حتی در جهان محسوب می شود حتی عنوان این محصول خود به تنهایی به منزله با کیفیت بودن ، دوام و ضمانت خرید گفته و شنید
ادامه مطلب بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟...

علت خرید فرش ماشینی چیست ؟

علت خرید فرش ماشینی چیست ؟


فرش ها چه ماشینی و چه دست بافت حکم لباس را برای خانه ها دارند و کامل کننده اصلی در دکوراسیون ها می باشند . می توان گفت که یکی از دغدغه های اصلی و مهم افراد ، خرید فرش است و برای انجام این کار زمان زیادی را صرف می کنند . می توان گفت یکی از دلایل مهم خرید ایتنرنتی فرش ماشینی تفاوت قیمت فاحش آن با خرید حضوری است  که در ادامه به این موضوع بیشتر
ادامه مطلب علت خرید فرش ماشینی چیست ؟...

کاشان بهترین تولید فرش

کاشان بهترین تولید فرش


در اکثر شهر های ایران فرش ماشینی تولید می شود مانند تبریز ، کرمان ، مشهد ، قم ، کاشان ، آران و بیدگل ، دلیجان ، یزد ، اصفهان ، تهران ، ماکو و غیره اما بسته به امکاناتی مانند بسته بندی ، تولید مواد اولیه و تکمیل فرش در برخی از شهر ها دارای کثرت بیشتری می باشد که در بین تمامی شهرهای کشور می توان کاشان را به عنوان قطب تولید ف
ادامه مطلب کاشان بهترین تولید فرش...

دنیای متفاوت فرش ماشینی

دنیای متفاوت فرش ماشینی

با در نظر گرفتن این مسئله که در سال های اخیر کفپوش های ساختمانی اعم از پارکت ، لمینیت و غیره در بین خانواده ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است ، با این حال نتوانسته به جایگاه کفپوش های قدیمی ( فرش ) آسیبی برساند و به بازار آن لطمه ای وارد کند . به طورکلی می توان بیان داشت که فرشها به تنوع بسیار بالا در طرح ، رنگبندی و ابعاد و هم چنین قیمت های متفاوت نیاز تعداد کثیری از خ
ادامه مطلب دنیای متفاوت فرش ماشینی...

نکات مهم در انتخاب فرش اصل

نکات مهم در انتخاب فرش اصل

تولید فرش ماشینی با توجه به زیاد شدن کارخانجات ، بسیار زیاد شده است و همین امر باعث شده است تا انتخاب فرش اصل برای همگان دشوار باشد . مشاوره قبل از خرید ، شما را به سمت انتخاب بهترین محصول سوق می دهد ولی داشتن اندک اطلاعاتی در مورد شناخت فرش ، قبل از خرید بسیار خوب است . در این مقاله به ذکر نکات مهم در شناخت فرش اصل و تشخیص آن از فرش تقلبی می پ
ادامه مطلب نکات مهم در انتخاب فرش اصل...

اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای

اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای

در مقالات گذشته با مطالبی همچون دلایل خرید فرش ماشینی ، نکا
ادامه مطلب اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای...

منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟

منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟

معمولا در هنگام خرید فرش ماشینی ، فروشنده در حین بازگو کردن اطلاعات فرش ماشینی در مورد شانه و تراکم سخنی به میان آورد ، از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله مطالبی را در مورد این اصطلاحات و تاثیر آنها در فرش ماشینی بیان کنیم . در ادامه مبحث شانه و تراکم و تاثیر آن در قیمت و کیفیت فرش مورد بررسی قرار می دهیم . از تفکرات نادرستی که در بین مرد
ادامه مطلب منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟...

چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و مناسب است ؟

چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و مناسب است ؟

در سالهای گذشته و خرید به صورت سنتی و یا فیزیکی فرآیند خرید بدین صورت بود که فرد تصمیم برای خرید یک کالا را گرفته سپس آماده شده و مسیری را تا نمایشگاه و فروشگاه فرش طی کرده ، پس از دیدن طرح های متفاوت قیمت ها را مقایسه نموده و بعد از انتخاب کالای مورد نظر و خرید به خانه باز گردد . در حال حاضر به لطف اینترنت و فروشگاه های آنلاین شما می توانید خیلی راحت و در کمال آرامش د
ادامه مطلب چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و ...

خرید اینترنتی بهترین  فرش کاشان

خرید اینترنتی بهترین فرش کاشان

فرش ، نمادی از هویت ایران و ایرانی دارد . حال می خواهیم به خاستگاه این پدیده هنری و خاص بپردازیم و هر آنچه لازم است در این باره بدانیم را با یکدیگر مرور کنیم . نخستین و قدیمی ترین فرش ماشینی ، مربوط به  ایران و خاورمیانه در سال 1350 در شهرستان کاشان بافته و به بازار عرضه گشت ، که افتخاری است برای کشورمان و طراحان هنرمند و سرمایه گذاران در این صنعت . این شهر به عنوان قلب تپنده صنع
ادامه مطلب خرید اینترنتی بهترین فرش کاشان...

بورس فروش فرش ماشینی کاشان

بورس فروش فرش ماشینی کاشان

شهرت و محبوبیت فرش کاشان در تمام دنیا پیچیده شده است . شروع این شهرت  از بافت فرش دستبافت بود و با پیشرفت صنعت و تولید فرش های متنوع ماشینی ، بر محبوبیت محصولات کاشان افزوده شد . تولید کنندگان با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، سعی کردند تا هرچه بیشت
ادامه مطلب بورس فروش فرش ماشینی کاشان...

معرفی فرش های مدرن

معرفی فرش های مدرن

گذر زمان دکوراسیون و سبک معماری خانه ها را از سنتی به سمت فضاهای اروپایی و مدرن سوق داده است  و به علت سبک آپارتمان نشینی دکوراسیون منازل و وسایل مورد استفاده از اهمیت زیادی برخوردار شده‌اند . فرش و قالی هم مانند سایر وسایل با تغییرات به وجود آمده در دکور مجبور به تغییر است . دیگر نمی‌توان از قالی‌ها با طرح و نقشه سنتی در تمام اتاق‌ها کمک گرفت ، بلک
ادامه مطلب معرفی فرش های مدرن...

فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس

فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس

خرید فرش جهیزیه از دو جنبه متفاوت قابل تامل است ، خرید فرش که به عنوان جز جدانشدنی دکوراسیون هست ، به خودی خود به علت تنوع زیاد فرش ها و تاثیر مهمی که بر دکور خانه ها دارد همواره از دغدغه های اصلی هر خانم خانه داری بوده است . از طرف دیگر خرید تمام اقلام جهیزیه عروس کاری بسیار وقت گیر ، پر دردسر و در عین حال جذاب خواهد بود . حال ترکیب این دو یعنی خرید فرش ماشینی درجه یک جهیزیه
ادامه مطلب فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس...

تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها

تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها

امروزه در بازار فرش ماشینی فرش ها با شانه های 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند . در این مقاله  انواع شانه ها و تراکم های فرش مورد توجه قرار گرفته است . در ابتدا به تعریف شانه و تراکم  پرداخته و سپس فرش ماشینی 700 شانه را از نظر دوام و زیبایی و قیمت و ضخامت و مواد اولیه و تعداد گره و خاب فرش با بقیه
ادامه مطلب تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها...

هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید

هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید

طبیعتا هنگامی که شما تصمیم دارید فرشی را بخرید به دنبال یک فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت می گردید پس باید اطلاعاتی کامل در این زمینه داشته باشید تا بتوانید مصول اصل را از غیر اصل تشخیص دهید . به همین منظور ما در این مقاله نکاتی را که در هنگام خرید فرش ماشینی کاشان باید بدانید بیان می کنیم تا با آن آشنا شده و بتوانید به کار بگیرید . شما خریداران عزی
ادامه مطلب هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید...

دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان

دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان

کاشان مرکز قطب فرش می باشد و ظهور معروف ترین برندهای فرش ، در این شهر بوده اند . استفاده از تجربه نیاکان که در زمینه بافت قالی دستبافت تبحر داشتند ، داشتن نیروهای خبره و متبحر طراحی فرش ، استفاده از بهترین الیاف در بافت محصولات ، به کارگیری مدرن ترین دستگاه های بافت قالی ، از جمله عوامل محبوبیت محصولات این شهر می باشد . تولید کنندگان این شهر ، روز به روز بر کیفیت و طرح های محصولاتشان می
ادامه مطلب دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان...

ویژگی فرش اصل 700 شانه

ویژگی فرش اصل 700 شانه

 
فرش یکی از ملزومات زندگی انسان است و خرید فرش امری اجتناب ناپذیربرای هر خانواده است . با توجه به  پیشرفت تکنولوژی در کارخانه جات تولیدی در حوزه فرش ماشینی وتولید انواع فرش ها در طرح و نقش های زیبا و چشم نواز و قیمت تمام شده مناسب تر آن نسبت به فرش دستباف ، اکثر خانواده ها تمایل به خرید فرش ماشینی با کیفیت واصل دارند . شناخت ویژگی های فرش اصل ب
ادامه مطلب ویژگی فرش اصل 700 شانه...

قیمت فرش ماشینی 700 شانه

قیمت فرش ماشینی 700 شانه

در این مقاله به تهیه و تنظیم موارد اثر گذار بر قیمت فرش ماشینی 700 شانه اشاره خواهیم داشت . پس از مطالعه نوشتار با انواع عواملی که می تواند قیمت فرش ماشینی 700 شانه را تغییر دهد آشنا شده و می توان در مورد قیمت فرش با توجه به ویژگی های آن نظر داد . برای رسیدن به هدف مقاله بهتر است در ابتدای موضوع ، انواع فرش های ماشینی 700 شانه را مورد ب
ادامه مطلب قیمت فرش ماشینی 700 شانه...

فرش گبه ماشینی

فرش گبه ماشینی

تاریخ و تمدن انسان های اولیه که در غار ها و جنگل ها سکنی داشتند نشان می دهد حتی در آن هنگام نیز دغدغه داشتن زیرانداز و کف پوش وجود داشته است اما نه به شکل امروزی . در زمان های دور از پوست و پشم حیوانات به منظور داشتن زیرانداز استفاده می شده است که به مرور زمان و با متفاوت شدن سبک های زندگی ، سلایق و تکنولوژی استفاده از پوست حیوانات محدود و بافتن زیرانداز هایی به کمک پشم حي
ادامه مطلب فرش گبه ماشینی...

فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه یکی از منحصر به فرد ترین دسته محصولاتی است که در صنعت فرش ماشینی پا به عرصه تولید گذاشته و با توجه به مدت زمان کوتاهی که این محصول به بازار معرفی شده فروش بالایی را برای خود رقم زده است . فرش 1200 شانه کاشان با تنوع طرح و رنگبندی بسیار بالا توانسته در چند دهه اخیر جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذ
ادامه مطلب فرش 1200 شانه...

فرش 1000 شانه ماشینی

فرش 1000 شانه ماشینی

فرش ، آمیزه ای از هنر و ذوق و خلاقیت ایرانی است که با طرح ها و رنگ هایی که دارد جلوه ای خاص به خانه ها داده و آن را از یکنواختی و دلزدگی دور نموده است . فرش های ماشینی به دلیل شانه و تراکم بالا شباهت بسیاری به فرش دستباف دارند اما نسبت به آن قیمت کمتری دارند  به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و بر تعداد خریداران فرش ماشینی
ادامه مطلب فرش 1000 شانه ماشینی...

ویژگی فرش ترک

ویژگی فرش ترک

فرش ترک به عنوان جدید ترین و پرفروش ترین نوع از فرش های ماشینی به شمار می رود که در سال های اخیر شاهد حضور فرش های ترک با برندهای ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی بوده ایم . حضوری که با رقابتی قدرتمند و سرسخت همراه بوده است .
آنچه در نگاه اول به فرش های ترک نظر همگان را به خود جلب می کند ، طرح های زیبا و بی نظیری است که بر فرش های ترک
ادامه مطلب ویژگی فرش ترک...

فرش 700 شانه جدید

فرش 700 شانه جدید

نوشتار حاضر را با این سوال آغاز می کنیم : منظور از شانه فرش چیست ؟
این سوال مهم ، پرسشی است که بسیاری از خریداران  هنگام خرید فرش و قالی از فروشنده می پرسند و پاسخ آن می تواند در فرش انتخابی اثر گذار باشد . در ساده ترین حالت می توان چنین پاسخ داد که شانه تعداد نقاط اتصالی است که در هر متر عرض فرش بین نخ خاب با نخ های تار و پود ایجاد می گردد . آوردن مثال
ادامه مطلب فرش 700 شانه جدید...

خرید گلیم فرش

خرید گلیم فرش

یکی از انواع فرش فانتزی که جلوه ای از طرح های اصیل ایرانی می باشد و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است ، گلیم فرش ماشینی می باشد و ویژگی های بارز ویژه ای دارد . یکی از مهمترین دلایل استقبال مردم از این محصول ، قیمت گلیم فرش است که نسبت به گلیم فرش دستبافت بسیار مناسب و ارزان تر می باشد . دلیل این پایین بودن قیمت در گلیم فرش کاشان ادامه مطلب خرید گلیم فرش...

مشاهده بیشتر +

ارتباط با کارشناسان

آدرس : کاشان - آران و بیدگل - میدان محمد رسول الله - جنب نمایندگی ایران خودرو
آدرس دفتر پشتیبانی : کاشان - نوش آباد - بلوار معلم
تلفن تماس : 03154825565
تلفن همراه : 09366375626
پست الکترونیک : info@donyayefarsh.net
کد پستی : 8746149133

بالا رفتن