سبد خرید دنیای فرش
فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی

buy-carpets.jpg

تابلو فرش ، قالی هایی  هستند که در ابعاد کوچک بافته می شودند . تابلو فرش ها بافته می شوند تا یکی از اجزای زیباساز دکوراسیون هر خانه ای شوند . متناسب با سلیقه خریدار ، سبک معماری و نوع زندگی انواع و اقسام تابلو فرش ها در بازار قابل خریداری هستند . تابلو فرش ها هم مانند فرش های ماشینی در خانه ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته و محبوبیت خاصی پیدا کرده است . طرح های زیبایی که بر تکه فرش های کوچک نقش می بندند با قرار گرفتن در قابی زیبا و فاخر توانایی تحول اساسی در دکوراسیون را فراهم می آورند .
مقاله حاضر از آن جهت اهمیت دارد که تابلو فرش های ماشینی با وجود آنکه تازه به عرصه بازار فرش و قالی راه یافته اند اما بیش از حد تصور محبوب شده و مورد تقاضا قرار می گیرند . متن مقاله به ارائه نکاتی در حیطه خرید تابلو فرش ماشینی اختصاص داده شده است .
تاریخچه تابلو فرش ماشینی
خرید تابلو فرش ماشینی به سبک و سیاق امروزی نبوده است . ابتدایی ترین دسته بندی ها تابلو فرش ها را به دو دسته تابلو فرش های دستبافت و تابلو فرش های ماشینی تقسیم کرده است . دسته تابلو فرش های دستبافت با ارزش ترین بافته های صنعت نساجی محسوب می شوند . توجه به تاریخچه تابلو فرش های دستبافت ما را به شهر سردرود واقع در استان آذربایجان شرقی می برد . حدود 80 سال قبل آن ها برای بار اول در جهان در شهر سردرود بافته شدند . تکه فرش هایی زیبا که با وجود نداشتن طرح ، رنگ و نگاره هایی به جذابیت تابلو فرش های حال حاضر اما باز هم در نوع خود بی نظیر بودند . تابلو فرش ها جای قالیچه هایی را گرفتند که در مراسمات جهت تزئین و زیبایی از دیوار ها آویزان می شدند .
شهر سردرود به عنوان پایتخت تابلو فرش های دستبافت جهان نام گرفت اما تولید کنندگان کاشانی در تولید تابلو فرش های ماشینی از سایر تولید کنندگان پیشی گرفته و مفتخر به ارائه بهترین و با کیفیت ترین تابلو فرش های دنیا شده اند . کیفیت و زیبایی تابلو فرش های کاشان به حدی است که به بهترین گزینه جهت خرید تابلو فرش ماشینی ناب مبدل گشته اند . 
شهر سردرود سراغازی جهت مسیر جذاب تابلو فرش ها شد . رفته رفته بر تنوع طرح و رنگ تابلو فرش های دستبافت افزوده شد تا جایی که اروپاییان به فکر ساخت دستگاه هایی فرو رفتند که بتواند مانند فرش های ماشینی ، تابلو فرش هایی زیبا ، پرشانه و پر تراکم و از همه مهم تر ارزان تر از تابلو فرش های دستبافت تولید کند . این تفکر به مرحله عمل رسیده و تابلو فرش های ماشینی به زیبایی هرچه تمام تر تولید شدند . بر اساس راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی تولید کنندگان نیازمند تولید محصولاتی ریز بافت و ظریف بودند تا بتوانند تحت عنوان تابلو فرش ماشینی وارد بازار نمایند .
تابلو فرش ها علاوه بر نقش اصلی خود که زیبا سازی دکوراسیون است ، در اشتغال زایی ، گسترش صادرات غیر نفتی ، در دست گرفتن نبض بازار تابلو فرش ها در خارج از کشور توانایی بی بدیلی داشتند .
راهنمای خرید تابلو فرش با کیفیت
هرچند تابلو فرش ها مانند قالی ها مورد استفاده و پاخوردگی قرار نمی گیرند اما خرید تابلو فرش های با کیفیت همواره یکی از آیتم های خرید تابلو فرش ها به شمار می رود . اگر فروشگاه و برند مناسبی برای خرید انتخاب نماییم در نهایت خواهیم توانست به تابلو فرشی با کیفیت ، زیبا و در قیمت مناسب دست یابیم . گرفتن راهنمایی در خرید محصولاتی مانند فرش و تابلو فرش ماشینی از هر فروشنده کار درستی نیست ، چراکه عموما فروشندگان بی تخصص بوده و صرفا جهت کسب سود به این حرفه روی آورده اند پس بهتر است در انتخاب برند و فروشگاه دقت نماییم تا خریدی با کیفیت و مطلوب داشته باشیم . اما به راستی دلایل و موارد موثر بر خرید تابلو فرش با کیفیت چیست ؟
قبل از خرید باید نسبت به محصول انتخابی اگاه باشیم . خرید تابلو فرش ماشینی با کیفیت باید با ویژگی های زیر همراه باشد :
1-      کیفیت الیاف مصرفی عامل اصلی در تعیین مرغوبیت تابلو فرش است . تابلو فرش های درجه یک کاشان از الیاف آکرولیک هیت ست شده تولید شده اند . الیاف اکرولیک هیت ست از پلی استر و پلی پروپلین مرغوب تر و با کیفیت تر هستند .
2-    تابلو فرش ها باید در تراکم و شانه بالا تولید شوند تا به بتوانند زیبایی طرح ها و نگاره ها را به تصویر بکشند . ظاهری درخشان و براق در کنار شانه و تراکم بالا زیباترین تابلو فرش ها را به ارمغان می آورد .
3-    تابلو فرش های با کیفیت در تعداد رنگ بالا و تنوع بی نظیر بافته می شود . مواردی که در داشتن تابلو فرش مرغوب مورد نیاز است در کلی ترین حالت تحت عنوان بافته عاری از عیب تلقی می شود .
4-    خرید تابلو فرش ماشینی خوب خریدی است بدون نخ در رفتگی ، بدون تکرار بافت ، عاری از قصور در نقشه و ... .
تابلو فرش در دکوراسیون
تابلو فرش باید با فضا و سایر وسایل دکور هماهنگ باشد . داشتن هماهنگی هم در طرح و نگاره ، هم در رنگ و ترکیب و هم در سبک معماری متبلور می شود .
1-    اگر فاصله سقف تا کف خانه زیاد است از تابلو فرش های عمودی و اگر این فاصله کم است از تابلو فرش های افقی استفاده نمایید .
2-    اگر رنگ زمینه تابلو فرش با رنگ دیوار یا کاغذ دیواری ها یکسان باشد ، زیبایی تابلو آنچنان که باید و شاید به چشم نمی آید . بهتر است تابلو فرش در عین داشتن هماهنگی دارای رنگی متفاوت از رنگ دیوار باشد .
3-    برای دیوار های بزرگ از تابلو فرش های بزرگ و برای دیوار های کوچک از تابلو فرش های کوچک تر استفاده نمایید . می توانید چندین تابلو فرش کوچک را در فواصل منظم بر دیواری بزرگ نصب کرده و از زیبایی آن لذت ببرید .
4-    اگر فصای خانه مدرن است ، از تابلو فرش هایی استفاده کنید که طرح مدرن دارند . برای مثال محصولاتی با طرح نقاشان و بزرگان اروپایی ، طرح شاهزاده ، طرح گربه و ... می تواند در چنین فضایی خوش بدرخشد ، همچنین طرح شام آخر ، باغ ارم ، کوچ عشایر و ... باب دکوراسیون های سنتی و کلاسیک است .
5-    داشتن بی نهایت رنگ و نگاره های ریز و درشت به خریدار توصیه می نماید که بهتر است تابلو فرش ماشینی را بر دیواری نصب کند که تابلو دیگری بر آن نیست . فضایی را تصور نمایید که تابلو فرش ماشینی در کنار تابلوی عکس یا ... قرار گیرد ، آنگاه زیبایی و جذابیت تابلو فرش کاسته خواهد شد .
قیمت بالای تابلوفرش های ماشینی ما را به دنبال خرید محصولی با قیمت ارزان تر رهسپار می نماید . خرید از برند هایی که تخصصا در زمینه تولید تابلو فرش فعالیت می کنند مانند دنیای فرش ، محصولی اصیل و در عین حال ارزان قیمت به دنبال خواهد داشت .
برند های متخصص به چند دلیل توان تولید تابلو فرش ارزان قیمت دارند .
1-    خرید مواد اولیه به صورت مستقیم از صادر کننده بدون دخالت هیچ واسطه ای .
2-    خرید مواد اولیه به قیمت عمده و در حجم های زیاد
3-    استفاده از به روزترین دستگاه های بافت که بازدهی بالا و استهلاک پایین دارند .
4-    بکارگیری نیروی کار متخصص و متبحر . این مورد به علت پایین آوردن خطای انسانی و عدم نیاز به صرف هزینه جهت آموزش موجب کاهش قیمت محصول خواهد شد .
5-    تولید و عرضه محصولات در مقادیر بالا و به قیمت عمده
6-    استفاده از روش های خرید و فروش اینترنتی ، نمایشگاه ها و ... . روش های خریدو فروش مستقیم در کاهش هزینه تولید بسیار اهمیت دارد . کوتاه شدن مسیر عرضه تابلو فرش ماشینی از طریق حذف واسطه ها علاوه بر این که هزینه های سربار را کم کرده ، با ایجاد پلی مستقیم بین خریدار و تولید کننده منجر به پاسخگویی بهتر به نیاز مشتری و تولید محصولاتی باب سلیقه خریدار خواهد شد .
7-    تبلیغات هدفمند ، معرفی محصولات در نمایشگاه ها و عدم نیاز به صرفه هزینه های تبلیغاتی بدون بازگشت
همانطور که در بالا اشاره شد ، خرید تابلو فرش ماشینی باید از برند معتبر و فروشگاه مطمئن صورت بگیرد .

کلمات کلیدی مرتبط :
تابلو فرش ماشینی, تابلو فرش کاشان, راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی, خرید تابلو فرش با کیفیت , تابلو فرش های افقی, تابلو فرش های عمودی, تابلو فرش در دکوراسیون
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی فرش ترک
قیمت گلیم فرش و فروش عمده گلیم فرش
فرش ارزان از کجا بخرم ؟
فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس
نکات مهم در خرید فرش ماشینی
ادامه

آخرین مقالات مرتبط با فرش


فرش جدید کاشان با قیمت فرش جدید کاشان با قیمت

برای دیدن عکس فرش جدید کاشان با قیمت کلیک کنید .
همه ی ما دوست داریم بهترین ها را داشته باشیم. و قبل از خرید هر چیزی به دنبال مد روز هستیم. یکی از اصلی ترین و ضروری ترین لوازمی که هر کس در منزل نیاز دارد فرش است. برای خرید فرش جدید ، باید کمی پرس و جو یا مطالعه کنیم . جدید
ادامه مطلب فرش جدید کاشان با قیمت...

خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان

وقتی برای خرید فرش ماشینی وارد بازار می شوید ، تنوع و تعدد محصولات شما را در انتخاب مردد می کند و اولین سوال برای هر خریدار این است که کدام محصول بهتر است . بهتر یا بدتر بودن فرش های ماشینی هیچ پایه قطعی و دقیقی دارد چراکه اگر محصولی به عنوان بدترین فرش تلقی شود ، از دور تولید کارخانه ها حذف شده و اگر محصولی به عنوان بهترین فرش معرفی شود ، تمام تولیدا
ادامه مطلب خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان...

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه

جهت خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه کاشان از دنیای فرش کلیک کنید .
شبکه های مجازی ، دنیای بزرگ اینترنت و در کل صنعت IT لطف و خدمتی بزرگ به تمام جهانیان محسوب می شود . امروزه در هر امری که نظاره می کنیم رد پایی از شبکه های اینترنت وجود دارد . گستردگی اینترنت و خدمات انلاین به حدی ست که می توان در خانه نشست و از ا
ادامه مطلب خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه...

انواع فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب انواع فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب

فرش ماشینی کاشان از جمله کفپوش های محبوبی است که در بسیاری از منازل وجود داشته و به عنوان وسیله ای که به زیبایی محیط پیرامون می افزاید نیز کاربرد دارد . با توجه به مد روز برخی از افراد تمایل به داشتن فرشی با طرح سنتی و کلاسیک دارند و برخی دیگر طرح های مدرن و لوکس را مد نظر دارند . امروزه فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلفی مانند فرش ماشینی 1000 شانه ادامه مطلب انواع فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب...

خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب

فرش ، یکی از اثاثیه ای است که وجودش در هر خانه ای لازم بوده و نمی توان از نقش آن در دکوراسیون داخلی منازل چشم پوشی کرد . حال این که با پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی تولید فرش ماشینی دستخوش تغییراتی بوده است و پیشرفت هایی زیادی را در این صنعت به چشم می خورد . در این بین دو مورد وجود دارد که ذهن افراد را به خود مشغول کرده است . خرید فرش ماشینی و قیمت فرش ادامه مطلب خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب...

فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه

فرش های 1200 شانه ماشینی کاشان ، از زیباترین محصولات هستند که طرح و نگاره های اصیل ایرانی در آن ها به کار رفته است . امروزه به دلیل تقاضای بسیار در خرید این محصولات لوکس ، فروشگاه های اینترنتی فرش 1200 شانه بسیار زیاد شده است که در کنار خدمات دیگر به فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه که الهام گرفت
ادامه مطلب فروشگاه اینترنتی فرش 1200 شانه...

راهنمای خرید فرش ماشینی به صورت آنلاین راهنمای خرید فرش ماشینی به صورت آنلاین

به دلیل زیاد شدن خرید و فروش های اینترنتی فرش ماشینی ، شرکت دنیای فرش به خریداران اینترنتی مباحثی را  بیان می کند تا خریداران بتوانند باکیفیت ترین فرش های ماشینی را با قیمت ارزان خریداری کنند .
عصر حاضر را عصر ارتباطات نامیده اند . پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین ارتباطی منجر به این نام شده است . اخبار در کم تر از یک دقیقه مخابره شده ، تصاویر به راحتی به تمامی نقاط دنیا قاب
ادامه مطلب راهنمای خرید فرش ماشینی به صورت آنلاین...

خرید مستقیم فرش کاشان خرید مستقیم فرش کاشان

فروشگاه آنلاین دنیای فرش یکی از بهترین مرکز فروش فرش ماشینی کاشان می باشد که از اعتبار بالایی در بین مشتریانش برخوردار است . این فروشگاه آنلاین عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان در تنوع بسیار بالا با شرایط ویژه و خدمات پس از فروش به صورت مستقیم می باشد که راههای متفاوتی برای خرید فرش قرار داده است . با توجه به وجود تعداد بالای تولید
ادامه مطلب خرید مستقیم فرش کاشان...

فروش انواع گلیم فرش در اندازه های مختلف فروش انواع گلیم فرش در اندازه های مختلف

فروش گلیم فرش های ماشینی بنابر تقاضای بسیار خریداران بیشتر شده است . دنیای فرش یکی از برترین تولید کنندگان این محصولات می باشد که فروش انواع گلیم فرش در اندازه های مختلف را انجام می دهد . فروش عمده گلیم فرش توسط دنیای فرش فراهم می باشد
ادامه مطلب فروش انواع گلیم فرش در اندازه های مختلف...

نکات مهم در خرید فرش ماشینی نکات مهم در خرید فرش ماشینی

بازار فرش ماشینی ، از جمله بازارهایی است که هیچ وقت از رونق نخواهد افتاد . داغ بودن بازار فرش ماشینی بدان علت است که محصولات عرضه شده در این بازار ها همواره مورد نیاز مردم بوده و همواره هستند کسانی که برای فرش کردن خانه خود به سراغ محبوب ترین کف پوش یعنی فرش های ماشینی می روند . تا قبل از تولید فرش های ماشینی ، تنها فرش های موجود در
ادامه مطلب نکات مهم در خرید فرش ماشینی...

مشخصات فرش خوب ماشینی مشخصات فرش خوب ماشینی

فروشگاه دنیای فرش ، یکی از فروشندگان برتر فرش ماشینی کاشان می باشد که با توجه به آیتم های زیبایی و کیفیت ، توانسته است فرش خوب ماشینی با طرح های بسیار زیبا عرضه کند . محصولاتی که بهترین فرش برای جهیزیه محسوب می شوند .
برای هر خانه ای خرید فرش ماشینی یکی از مهم
ادامه مطلب مشخصات فرش خوب ماشینی...

فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید

هیچ خانه ای بدون فرش نیست و هیچ صاحبخانه ای را نمی توان پیدا کرد که در بازار فرش و قالی به دنبال خرید محصولی ناب و با کیفیت نبوده باشد . اهمیت فرش ماشینی به حدی ست که در هر خانه ای نیاز به آن حس شده و از ملزومات اساسی خانه به شمار می رود .خرید فرش با کیفیت اگر با قیمت ارزان صورت بگیرد بی شک می تواند لذت خرید را چند برابر کرده و خاطره ای خوش از خرید فرش م
ادامه مطلب فرش کاشان را به قیمت کارخانه بخرید...

خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه

تعیین قیمت هر محصولی بر اساس قواعد اقتصادی و قوانینی مانند عرضه و تقاضا ، قیمت مواد اولیه و ... رقم می خورد . در برخی از محصولات این قواعد و قوانین دچار تغییراتی شده و با مواردی همراه است که اصول را بر هم می زند . برای مثال در بازار های فرش  و قالی خصوصا آن هنگام که فرش ها به روش سنتی و در بازار های فیزیکی مورد مبادله قرار می گیرند نقش واسطه گران و فروشندگان در قیمت گذاری پررنگ ش
ادامه مطلب خرید فرش ماشینی به قیمت کارخانه...

معرفی فرش 1200 شانه ماشینی معرفی فرش 1200 شانه ماشینی

امروزه با پیشرفت در همه زمینه ها صنعت فرش ماشینی نیز دستخوش تغییرات و پیشرفت هایی قرار گرفته است که تولید مدل های جدید فرش ماشینی یعنی فرش ماشینی 1200 شانه را در پی داشته است . فرش های دستبافت از طرفداران زیادی برخوردار است ولی به دلیل گران قیمت بودن آن شرکت دنیای فرش ادامه مطلب معرفی فرش 1200 شانه ماشینی...

بهترین گلیم فرش ماشینی چه خصوصیاتی دارد ؟ بهترین گلیم فرش ماشینی چه خصوصیاتی دارد ؟

گلیم فرش ها را که در دسته فرش های فانتزی دسته بندی می کنند ، از زیباترین فرش های حال حاضر است که باب سلیقه جوانان و نوجوانان می باشد . گلیم فرش های ماشینی از محصولات پر طرفدار کارخانه ها بوده و با وجود فانتزی بودن و تازگی تولید جای خود را در دل خانه های ایرانی باز کرده است . حتی صادرات گلیم فرش های ماشینی هم جالب توجه می باشد . از مدلهای گ
ادامه مطلب بهترین گلیم فرش ماشینی چه خصوصیاتی دارد ؟...

فرش شنل چیست ؟ فرش شنل چیست ؟

جدید ترین فرش های ماشینی در صنعت نساجی با فرش های مدرن و فانتزی شناخته می شوند . این نوع فرش ها با وجود نو پا بودن توانسته اند در این چند سال اخیر افراد زیادی را به سمت خود جذب کنند و جایگاهشان را در منازل پیدا کنند . ویژگی منحصر به فرد فرش های فانتزی و مدرن طرح های خاص آن ه
ادامه مطلب فرش شنل چیست ؟...

فرش 500 شانه فرش ارزان قیمت فرش 500 شانه فرش ارزان قیمت

تعجبی ندارد که خریداران فرش و قالی در بازار به دنبال خرید فرشی با کیفیت و ارزان قیمت باشند ، چرا که بر خلاف باور عمومی محصولات ماشینی خصوصا فرش های 500 شانه و 700 شانه می توانند با کیفیت و دوام بالا تولید شده و در عین حال با قیمت مناسب به فروش برسند . موارد زیادی دست به دست هم می دهند تا یک
ادامه مطلب فرش 500 شانه فرش ارزان قیمت...

بهترین انتخاب فرش برای اتاق خواب بهترین انتخاب فرش برای اتاق خواب

انتخاب و خرید فرش کمی گیج کننده می باشد به خصوص اگر بخواهید برای اتاق های خوابتان این کار را انجام دهید . تعداد زیادی از مردم اعتقاد دارند به دلیل این که قسمت زیادی از اتاق های خواب را تخت می پوشاند دیگر نیازی نیست که از فرش در آن ها استفاده شود . و می توان در اتاق های خواب از فرش های کوچکتر استفاده کرد .
بهترین انتخاب فرش برای اتاق خواب
ادامه مطلب بهترین انتخاب فرش برای اتاق خواب...

انواع فرش های فانتزی انواع فرش های فانتزی

امروزه سلایق بیشتر مردم به سمت دکوراسیون های مدرنیته است . در گذشته فرش های ماشینی ، به صورت سنتی و کلاسیک بود که در آن نقشه ها و طرح های ایرانی به کار گرفته می شد ولی بسیاری از افراد هستند که فرش های سنتی را برای دکوراسیون های خود نمی پسندند . با ورود فرش های فانتزی به بازار فرش ، علاقه مندان به دکوراسیون های مدرنتیه ، از این محصولات استقبال کردند . این محصولات با برخو
ادامه مطلب انواع فرش های فانتزی...

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ، قالی هایی  هستند که در ابعاد کوچک بافته می شودند . تابلو فرش ها بافته می شوند تا یکی از اجزای زیباساز دکوراسیون هر خانه ای شوند . متناسب با سلیقه خریدار ، سبک معماری و نوع زندگی انواع و اقسام تابلو فرش ها در بازار قابل خریداری هستند . تابلو فرش ها هم مانند فرش های ماشینی در خانه ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته و محبوبیت خاصی پیدا کرده است
ادامه مطلب راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی...

فرش ماشینی خوب چی بخرم فرش ماشینی خوب چی بخرم

امروزه به دلایل مختلفی کالاها با هر سطح قیمت ، کیفیت و تنوعی در بازار قابل خرید هستند . آگاهی از کیفیت بسیاری از کالاها مانند فرش ماشینی نیازمند داشتن مهارت و تخصص در این زمینه هست و به عبارتی خرید فرش خوب کار هر کسی نیست . لازمه یک خرید موفق ، داشتن اطلاعات کامل از ویژگی های کیفی و کمی فرش خوب است . کسب آگاهی های لازم از فرش خوب از آن جهت مفید است که ب
ادامه مطلب فرش ماشینی خوب چی بخرم...

فرش ترک جدید فرش ترک جدید

عمده خریداران فرش های ماشینی را افرادی تشکیل می دهند که نیازمند خرید چند تخته فرش برای خانه و منزل خود می باشند . خریداران فرش های ماشینی هنگام ورود به بازار با تعداد زیادی محصول روبرو شده که هر کدام با داشتن ویژگی های فنی و ظاهری متفاوت در جلب توجه خریدار عملکرد مناسبی از خود نشان می دهند . در واقع اگر خریدار با عدم اطلاع از تنوع و تعدد و همچنین عدم اطلاع از
ادامه مطلب فرش ترک جدید...

فرش ارزان از کجا بخرم ؟ فرش ارزان از کجا بخرم ؟

•    فرش ارزان از کجا بخرم ؟
•    از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم ؟
•    فرش ارزان قیمت از کجا بخرم ؟
•    فرش از کارخانه بخرم ارزان تره ؟
•    از کجا فرش ماشینی بخرم ؟
•    محل فروش فرش فانتزی ارزان کجاست ؟
این ها از جمله سوالاتی است که خریداران
ادامه مطلب فرش ارزان از کجا بخرم ؟...

خرید فرش 1000 شانه کاشان خرید فرش 1000 شانه کاشان

انتخاب یک تخته فرش خوب و مناسب با فضا می تواند دکور را متحول نماید . فرش خوب برای فضاهای مختلف متفاوت است . در فضایی نیازمند داشتن فرشی با شانه و تراکم بالا هستیم و داشتن زیبایی اولویت است و در فضایی دیگر نیازمند فرشی هستیم در شانه و تراکم پایین اما توان مقاومت بالا در برابر فشار و سایش و پاخور شدن را داشته باشد
فرش های ماشینی دارای شانه
ادامه مطلب خرید فرش 1000 شانه کاشان...

فرش ارزان قیمت فرش ارزان قیمت

فرش ارزان قیمت بخرید ! دیدن این عبارت در هر تبلیغی و بر روی هر بیلبوردی بدون معطلی نظر خریداران را به خود جلب می کند . اما سوال این است که چطور و چگونه می توان فرش ارزان قیمت خرید ؟ آیا این امکان وجود دارد که فرشی ارزان قیمت اما با کیفیت و مطلوبیت بالا خرید ؟ آیا فرش های درجه یک ارزان قی
ادامه مطلب فرش ارزان قیمت...

فرش 1000 شانه گل برجسته فرش 1000 شانه گل برجسته

بر همگان واضح و مبرهن است که فرش یکی از اثاثیه های ضروری در منزل می باشد که افراد برای پوشاندن کف بخش های مختلف خانه اعم از آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب و ... آن را مورد استفاده قرار می دهند . این امر از گذشته تا به امروز همواره پا برجا بوده اما با پیشرفت تکنولوژی و علم این روند دستخوش تغییراتی شده است . صنعت فرش ماشینی در ایران از ابتدای فعالیت خود تا کنون توانسته بافت انوا
ادامه مطلب فرش 1000 شانه گل برجسته...

مشخصات فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ مشخصات فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ

ما قصد داریم برای آشنایی بیشتر شما با فرش 700 شانه کاشان مشخصات کامل آن را در این مقاله برای شما بیان کنیم . برای به دست آوردن این اطلاعات می توانید ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید .
فرش های 700 شانه که جزء یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد . پس از فرش 500 شانه وارد بازار شد . آنها دارای انواع متفاوتی از نظر رنگ بندی و طرح می باشند . رنگ بندی فر
ادامه مطلب مشخصات فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ...

خرید گلیم فرش برای آشپزخانه خرید گلیم فرش برای آشپزخانه

فرش های ماشینی از نظر طرح و کاربرد انواع متفاوتی دارند که یکی از آن ها گلیم فرش ها می باشند . امروزه خرید گلیم فرش ، به دلایل بسیاری ، بیشتر از گذشته شده است .
ویژگی گلیم فرش های ماشینی
گلیم فرش های فانتزی به آسانی تمیز می شوند و شستشو آن ها نیز راحت می باشد . مراقبت از آن نیز آسان است . یکی ا
ادامه مطلب خرید گلیم فرش برای آشپزخانه...

چرا خرید اینترنتی فرش به صرفه تر است ؟ چرا خرید اینترنتی فرش به صرفه تر است ؟

ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر موردی است که ما را در فهم پاسخ این سوال که چرا خرید اینترنتی فرش بهتر است یاری می رساند . زمانی تولید کننده بر محصول خود گارانتی وضع می نماید که از کیفیت ، دوام و ویژگی های فنی محصول مطمئن باشد . ضمانت نامه و گارانتی خریداران را در امر خرید دلگرم نموده و به آن ها این نوید را می دهد تا در صورت کیفیت نامطلوب و آسیب های غیر عمد توان تعویض و تعمیر بدون
ادامه مطلب چرا خرید اینترنتی فرش به صرفه تر است ؟...

فرش 1000 شانه کاشان به قیمت تولیدی فرش 1000 شانه کاشان به قیمت تولیدی

یکی از وسایلی که باعث می شود خانه ، زیبا به نظر برسد فرش ها می باشند . امروز با پیشرفت تکنولوژی و ورود فرش های ماشینی به صنعت نساجی توانسته اند به خوبی جای خود را در بین فرش های دست بافت باز کنند . فرش های ماشینی را با تعداد شانه های متفاوتی می بافند این تعداد شانه ها عبارتند از 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه . ما در ادامه این مقاله درباره فرش 1000 ش
ادامه مطلب فرش 1000 شانه کاشان به قیمت تولیدی...

فرش ۷۰۰ شانه بهتر است یا فرش ۱۲۰۰ شانه فرش ۷۰۰ شانه بهتر است یا فرش ۱۲۰۰ شانه

مادر این مقاله قصد داریم که تفاوت فرش های 700شانه را با 1200 شانه بیان نماییم و آگاهی از تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه به شما کمک می کند تا بهترین فرش ماشینی را انتخاب نمایید .

فرش ماشینی :
پیش از این که به تفاوت فرش 700 شانه با  ادامه مطلب فرش ۷۰۰ شانه بهتر است یا فرش ۱۲۰۰ شانه...

خرید فرش 700 شانه کاشان خرید فرش 700 شانه کاشان

با توجه به رشد صنعت فرش ماشینی و تولید انبوه قالی ایرانی در طرح ها و شانه و تراکم های مختلف ، انتخاب فرش مناسب با سختی همراه شده است . زیرا تشخیص فرشی با کیفیت و ماندگار که هم از طرحی زیبا بهره مند باشد و هم قیمت آن مناسب باشد در میان فراوانی محصولات ، انسان را سردرگم می نماید . علاوه بر این ها بعضی از افراد از پرداختن هزینه زیاد برای یک فرش و بی کیفیت بودن آن رن
ادامه مطلب خرید فرش 700 شانه کاشان...

کانال تلگرام فرش ماشینی کانال تلگرام فرش ماشینی

امروزه استفاده از کانال های تلگرامی باعث به وجود آمدن بسیاری از مشاغل به صورت الکترونیکی شده است و همچنین سبب شده است که فروشندگان انواع کالاها بتوانند تبلیغات محصول خود را در دنیای مجازی قرار دهند . امروزه استفاده از اینترنت و دنیای مجازی فراگیر شده است و تمام افراد در هر کجای دنیا ، با هر شرایط و هر موقعیتی که دارند می توانند از کانال های تلگرامی بهره برند . لازم به ذکر است که استفاد
ادامه مطلب کانال تلگرام فرش ماشینی...

فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان

با فراگیر شدن اینترنت و دنیای مجازی ، شرکت های زیادی هم راستا و هم جهت با این پیشرفت بشری به روز شده و فروشگاه اینترنتی را به کسب و کار خود افزودند . این تغییر فرایند مزیت های زیادی را به همراه داشت و روز به روز به علاقمندان آن افزوده شد . از آن جا که قالی ایرانی حاصل تلاش فراوان هنرمندان خلاق و خوش ذوق ایرانی است ، هر شخصی به راحتی از کنار این دست مایه ناب گذر ننموده به گون
ادامه مطلب فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان...

مشخصات فرش ماشینی درجه یک مشخصات فرش ماشینی درجه یک

مشخصات فرش ماشینی درجه یک چیست؟
قیمت فرش ماشینی درجه یک ؟
فرش ماشینی درجه یک چه فرشی است ؟
با مطالعه مقاله زیر که توسط شرکت فرش ماشینی دنیای فرش ارائه شده است به پاسخ هر یک از این پرسش ها خواهید رسید . سالیان متوالی است که از کنار هم نهادن گره ها طرح های زیبایی پدید می آورند که از آن به عنوان فرش یاد می شود . فرش ایرانی
ادامه مطلب مشخصات فرش ماشینی درجه یک...

قیمت فرش ماشینی قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی یکی از مهم ترین مواردی است که در خرید آنلاین فرش مد نظر قرار داده می شود . به دلیل اهمیت بالایی که این موضوع دارد بر آن شدیم تا مقاله ای را در این باره به قلم نگارش درآوریم . همان گونه که می دانیم عوامل متعددی در قیمت گذاری فرش تاثیر
ادامه مطلب قیمت فرش ماشینی...

فروش عمده گلیم فرش ماشینی فروش عمده گلیم فرش ماشینی

بافندگان فرش های ماشینی انواع و اقسام محصولات را تحت عنوان بافته های ماشینی تولید و روانه بازار می کنند ، محصولاتی که به علت داشتن کاربرد فراوان و جذابیت مورد توجه و تقاضای خریداران قرار گرفته و به آسانی جای خود را در منازل ایرانیان پیدا می کنند . فرش های 700 شانه ، ادامه مطلب فروش عمده گلیم فرش ماشینی...

قیمت گلیم فرش و فروش عمده گلیم فرش قیمت گلیم فرش و فروش عمده گلیم فرش

گلیم فرش‌ها از قدیمی ترین انواع فرش های هستند که می تواند از آن ها به عنوان اولین تولیدات در این دسته نام برد . در واقع گلیم فرش ها همان فرش‌های سنتی بافته شده در ایران هستند که در زمان های قدیم در بین عشایر رواج فراوانی داشته اند و منبع درآمد محسوب می شده اند . هنوز هم عشایری هستند که به هنر گلیم بافی مشغول باشند اما امروزه از گلیم های دستبافت به عنوان صنایع دستی ی
ادامه مطلب قیمت گلیم فرش و فروش عمده گلیم فرش...

خرید گلیم فرش خرید گلیم فرش

یکی از انواع فرش فانتزی که جلوه ای از طرح های اصیل ایرانی می باشد و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است ، گلیم فرش ماشینی می باشد و ویژگی های بارز ویژه ای دارد . یکی از مهمترین دلایل استقبال مردم از این محصول ، قیمت گلیم فرش است که نسبت به گلیم فرش دستبافت بسیار مناسب و ارزان تر می باشد . دلیل این پایین بودن قیمت در گلیم فرش کاشان ادامه مطلب خرید گلیم فرش...

فرش 700 شانه جدید فرش 700 شانه جدید

نوشتار حاضر را با این سوال آغاز می کنیم : منظور از شانه فرش چیست ؟
این سوال مهم ، پرسشی است که بسیاری از خریداران  هنگام خرید فرش و قالی از فروشنده می پرسند و پاسخ آن می تواند در فرش انتخابی اثر گذار باشد . در ساده ترین حالت می توان چنین پاسخ داد که شانه تعداد نقاط اتصالی است که در هر متر عرض فرش بین نخ خاب با نخ های تار و پود ایجاد می گردد . آوردن مثال
ادامه مطلب فرش 700 شانه جدید...

ویژگی فرش ترک ویژگی فرش ترک

فرش ترک به عنوان جدید ترین و پرفروش ترین نوع از فرش های ماشینی به شمار می رود که در سال های اخیر شاهد حضور فرش های ترک با برندهای ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی بوده ایم . حضوری که با رقابتی قدرتمند و سرسخت همراه بوده است .
آنچه در نگاه اول به فرش های ترک نظر همگان را به خود جلب می کند ، طرح های زیبا و بی نظیری است که بر فرش های ترک
ادامه مطلب ویژگی فرش ترک...

فرش 1000 شانه ماشینی فرش 1000 شانه ماشینی

فرش ، آمیزه ای از هنر و ذوق و خلاقیت ایرانی است که با طرح ها و رنگ هایی که دارد جلوه ای خاص به خانه ها داده و آن را از یکنواختی و دلزدگی دور نموده است . فرش های ماشینی به دلیل شانه و تراکم بالا شباهت بسیاری به فرش دستباف دارند اما نسبت به آن قیمت کمتری دارند  به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و بر تعداد خریداران فرش ماشینی
ادامه مطلب فرش 1000 شانه ماشینی...

فرش 1200 شانه فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه یکی از منحصر به فرد ترین دسته محصولاتی است که در صنعت فرش ماشینی پا به عرصه تولید گذاشته و با توجه به مدت زمان کوتاهی که این محصول به بازار معرفی شده فروش بالایی را برای خود رقم زده است . فرش 1200 شانه کاشان با تنوع طرح و رنگبندی بسیار بالا توانسته در چند دهه اخیر جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذ
ادامه مطلب فرش 1200 شانه...

فرش گبه ماشینی فرش گبه ماشینی

تاریخ و تمدن انسان های اولیه که در غار ها و جنگل ها سکنی داشتند نشان می دهد حتی در آن هنگام نیز دغدغه داشتن زیرانداز و کف پوش وجود داشته است اما نه به شکل امروزی . در زمان های دور از پوست و پشم حیوانات به منظور داشتن زیرانداز استفاده می شده است که به مرور زمان و با متفاوت شدن سبک های زندگی ، سلایق و تکنولوژی استفاده از پوست حیوانات محدود و بافتن زیرانداز هایی به کمک پشم حي
ادامه مطلب فرش گبه ماشینی...

قیمت فرش ماشینی 700 شانه قیمت فرش ماشینی 700 شانه

در این مقاله به تهیه و تنظیم موارد اثر گذار بر قیمت فرش ماشینی 700 شانه اشاره خواهیم داشت . پس از مطالعه نوشتار با انواع عواملی که می تواند قیمت فرش ماشینی 700 شانه را تغییر دهد آشنا شده و می توان در مورد قیمت فرش با توجه به ویژگی های آن نظر داد . برای رسیدن به هدف مقاله بهتر است در ابتدای موضوع ، انواع فرش های ماشینی 700 شانه را مورد ب
ادامه مطلب قیمت فرش ماشینی 700 شانه...

ویژگی فرش اصل 700 شانه ویژگی فرش اصل 700 شانه

 
فرش یکی از ملزومات زندگی انسان است و خرید فرش امری اجتناب ناپذیربرای هر خانواده است . با توجه به  پیشرفت تکنولوژی در کارخانه جات تولیدی در حوزه فرش ماشینی وتولید انواع فرش ها در طرح و نقش های زیبا و چشم نواز و قیمت تمام شده مناسب تر آن نسبت به فرش دستباف ، اکثر خانواده ها تمایل به خرید فرش ماشینی با کیفیت واصل دارند . شناخت ویژگی های فرش اصل ب
ادامه مطلب ویژگی فرش اصل 700 شانه...

دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان

کاشان مرکز قطب فرش می باشد و ظهور معروف ترین برندهای فرش ، در این شهر بوده اند . استفاده از تجربه نیاکان که در زمینه بافت قالی دستبافت تبحر داشتند ، داشتن نیروهای خبره و متبحر طراحی فرش ، استفاده از بهترین الیاف در بافت محصولات ، به کارگیری مدرن ترین دستگاه های بافت قالی ، از جمله عوامل محبوبیت محصولات این شهر می باشد . تولید کنندگان این شهر ، روز به روز بر کیفیت و طرح های محصولاتشان می
ادامه مطلب دنیای زیبای فرش 1200 شانه کاشان...

هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید

طبیعتا هنگامی که شما تصمیم دارید فرشی را بخرید به دنبال یک فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت می گردید پس باید اطلاعاتی کامل در این زمینه داشته باشید تا بتوانید مصول اصل را از غیر اصل تشخیص دهید . به همین منظور ما در این مقاله نکاتی را که در هنگام خرید فرش ماشینی کاشان باید بدانید بیان می کنیم تا با آن آشنا شده و بتوانید به کار بگیرید . شما خریداران عزی
ادامه مطلب هر آنچه باید در مورد فرش ماشینی درجه یک بدانید...

تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها

امروزه در بازار فرش ماشینی فرش ها با شانه های 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند . در این مقاله  انواع شانه ها و تراکم های فرش مورد توجه قرار گرفته است . در ابتدا به تعریف شانه و تراکم  پرداخته و سپس فرش ماشینی 700 شانه را از نظر دوام و زیبایی و قیمت و ضخامت و مواد اولیه و تعداد گره و خاب فرش با بقیه
ادامه مطلب تفاوت خاب فرش ماشینی 700 شانه با دیگر فرش ها...

فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس

خرید فرش جهیزیه از دو جنبه متفاوت قابل تامل است ، خرید فرش که به عنوان جز جدانشدنی دکوراسیون هست ، به خودی خود به علت تنوع زیاد فرش ها و تاثیر مهمی که بر دکور خانه ها دارد همواره از دغدغه های اصلی هر خانم خانه داری بوده است . از طرف دیگر خرید تمام اقلام جهیزیه عروس کاری بسیار وقت گیر ، پر دردسر و در عین حال جذاب خواهد بود . حال ترکیب این دو یعنی خرید فرش ماشینی درجه یک جهیزیه
ادامه مطلب فروش فرش ماشینی درجه یک جهیزیه عروس...

معرفی فرش های مدرن معرفی فرش های مدرن

گذر زمان دکوراسیون و سبک معماری خانه ها را از سنتی به سمت فضاهای اروپایی و مدرن سوق داده است  و به علت سبک آپارتمان نشینی دکوراسیون منازل و وسایل مورد استفاده از اهمیت زیادی برخوردار شده‌اند . فرش و قالی هم مانند سایر وسایل با تغییرات به وجود آمده در دکور مجبور به تغییر است . دیگر نمی‌توان از قالی‌ها با طرح و نقشه سنتی در تمام اتاق‌ها کمک گرفت ، بلک
ادامه مطلب معرفی فرش های مدرن...

بورس فروش فرش ماشینی کاشان بورس فروش فرش ماشینی کاشان

شهرت و محبوبیت فرش کاشان در تمام دنیا پیچیده شده است . شروع این شهرت  از بافت فرش دستبافت بود و با پیشرفت صنعت و تولید فرش های متنوع ماشینی ، بر محبوبیت محصولات کاشان افزوده شد . تولید کنندگان با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، سعی کردند تا هرچه بیشت
ادامه مطلب بورس فروش فرش ماشینی کاشان...

خرید اینترنتی بهترین  فرش کاشان خرید اینترنتی بهترین فرش کاشان

فرش ، نمادی از هویت ایران و ایرانی دارد . حال می خواهیم به خاستگاه این پدیده هنری و خاص بپردازیم و هر آنچه لازم است در این باره بدانیم را با یکدیگر مرور کنیم . نخستین و قدیمی ترین فرش ماشینی ، مربوط به  ایران و خاورمیانه در سال 1350 در شهرستان کاشان بافته و به بازار عرضه گشت ، که افتخاری است برای کشورمان و طراحان هنرمند و سرمایه گذاران در این صنعت . این شهر به عنوان قلب تپنده صنع
ادامه مطلب خرید اینترنتی بهترین فرش کاشان...

چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و مناسب است ؟ چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و مناسب است ؟

در سالهای گذشته و خرید به صورت سنتی و یا فیزیکی فرآیند خرید بدین صورت بود که فرد تصمیم برای خرید یک کالا را گرفته سپس آماده شده و مسیری را تا نمایشگاه و فروشگاه فرش طی کرده ، پس از دیدن طرح های متفاوت قیمت ها را مقایسه نموده و بعد از انتخاب کالای مورد نظر و خرید به خانه باز گردد . در حال حاضر به لطف اینترنت و فروشگاه های آنلاین شما می توانید خیلی راحت و در کمال آرامش د
ادامه مطلب چه فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع فرش ماشینی معتبر و ...

منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟ منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟

معمولا در هنگام خرید فرش ماشینی ، فروشنده در حین بازگو کردن اطلاعات فرش ماشینی در مورد شانه و تراکم سخنی به میان آورد ، از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله مطالبی را در مورد این اصطلاحات و تاثیر آنها در فرش ماشینی بیان کنیم . در ادامه مبحث شانه و تراکم و تاثیر آن در قیمت و کیفیت فرش مورد بررسی قرار می دهیم . از تفکرات نادرستی که در بین مرد
ادامه مطلب منظور از شانه و تراکم در فرش ماشینی چیست ؟...

اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای

در مقالات گذشته با مطالبی همچون دلایل خرید فرش ماشینی ، نکا
ادامه مطلب اصول چیدمان خانه با فرش سرمه ای...

نکات مهم در انتخاب فرش اصل نکات مهم در انتخاب فرش اصل

تولید فرش ماشینی با توجه به زیاد شدن کارخانجات ، بسیار زیاد شده است و همین امر باعث شده است تا انتخاب فرش اصل برای همگان دشوار باشد . مشاوره قبل از خرید ، شما را به سمت انتخاب بهترین محصول سوق می دهد ولی داشتن اندک اطلاعاتی در مورد شناخت فرش ، قبل از خرید بسیار خوب است . در این مقاله به ذکر نکات مهم در شناخت فرش اصل و تشخیص آن از فرش تقلبی می پ
ادامه مطلب نکات مهم در انتخاب فرش اصل...

دنیای متفاوت فرش ماشینی دنیای متفاوت فرش ماشینی

با در نظر گرفتن این مسئله که در سال های اخیر کفپوش های ساختمانی اعم از پارکت ، لمینیت و غیره در بین خانواده ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است ، با این حال نتوانسته به جایگاه کفپوش های قدیمی ( فرش ) آسیبی برساند و به بازار آن لطمه ای وارد کند . به طورکلی می توان بیان داشت که فرشها به تنوع بسیار بالا در طرح ، رنگبندی و ابعاد و هم چنین قیمت های متفاوت نیاز تعداد کثیری از خ
ادامه مطلب دنیای متفاوت فرش ماشینی...

کاشان بهترین تولید فرش کاشان بهترین تولید فرش


در اکثر شهر های ایران فرش ماشینی تولید می شود مانند تبریز ، کرمان ، مشهد ، قم ، کاشان ، آران و بیدگل ، دلیجان ، یزد ، اصفهان ، تهران ، ماکو و غیره اما بسته به امکاناتی مانند بسته بندی ، تولید مواد اولیه و تکمیل فرش در برخی از شهر ها دارای کثرت بیشتری می باشد که در بین تمامی شهرهای کشور می توان کاشان را به عنوان قطب تولید ف
ادامه مطلب کاشان بهترین تولید فرش...

علت خرید فرش ماشینی چیست ؟ علت خرید فرش ماشینی چیست ؟


فرش ها چه ماشینی و چه دست بافت حکم لباس را برای خانه ها دارند و کامل کننده اصلی در دکوراسیون ها می باشند . می توان گفت که یکی از دغدغه های اصلی و مهم افراد ، خرید فرش است و برای انجام این کار زمان زیادی را صرف می کنند . می توان گفت یکی از دلایل مهم خرید ایتنرنتی فرش ماشینی تفاوت قیمت فاحش آن با خرید حضوری است  که در ادامه به این موضوع بیشتر
ادامه مطلب علت خرید فرش ماشینی چیست ؟...

بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟ بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟

کاشان همواره از گذشته تا امروز یکی از قطب های هنر در ایران بوده ، به خصوص در زمینه فرش ماشینی که طرح و نقش های آن در دنیا بی نظیر و از بهترین ها بوده است . به این دلیل که کاشان زادگاه قالی ماشینی در ایران است و یکی از مشهورترین برند های فرش ماشینی در ایران و حتی در جهان محسوب می شود حتی عنوان این محصول خود به تنهایی به منزله با کیفیت بودن ، دوام و ضمانت خرید گفته و شنید
ادامه مطلب بهترین فرش ماشینی کاشان چیست ؟...

دستگاه های تولید فرش 1200 شانه دستگاه های تولید فرش 1200 شانه

اکثر فرش ماشینی تولید شده در ایران توسط تازه ترین دستگاه های به وسیله شرکت های وندویل در بلژیک و شونهر آلمان ساخته می شوند که معتبر ترین سازنده دستگاه های فرش بافی در جهان به حساب می آیند . استفاده از این نوع دستگاه ها در کنار الیاف باکیفیت و نیروی انسانی ماهر توانسته است فرش ایران را به عنوان نشان برتر در زمینه تولید فرش ماشینی بدل کند . آلمان و بلژیک با دو
ادامه مطلب دستگاه های تولید فرش 1200 شانه...

راهنمای جامع تابلو فرش راهنمای جامع تابلو فرش

در این جا می خواهیم کمی درباره قدمت و جغرافیای تولید تابلو فرش ماشینی و دستبافت صحبت کنیم تا شما آن را مطالعه کنید و از آن اطلاعات دقیقی کسب کنید . در حالت کلی فرش از قدیم تا کنون یک زیر انداز یا گستردنی بوده است که مردم روی آن به استراحت می پرداخته اند و در برابر سرما و سفتی زمین از خود محافظت می کرده اند . زیرانداز ها با کمک گذشت زمان به این مهم دست یافته اند که علاوه بر جنبه استراحت
ادامه مطلب راهنمای جامع تابلو فرش...

بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید

تابلو فرش ماشینی و بررسی بهترین آن مقاله ای است که امروز مورد بحث ما خواهد بود و شما می توانید از آن استفاده کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید . بعضی افراد برای تزیین مکان مورد نظر و خانه های خود با استفاده از تابلو فرش ها دیاور را تزیین و به ان جلال و شکوه خیره کننده ای اضافه می کنند . فرش های ماشینی یکی از هنر های اصیلی ایرانی است که حدود 50 سال پیش وارد صنعت ف
ادامه مطلب بررسی بهترین تابلو فرشها برای خرید...

مزایای فرش 700 شانه مزایای فرش 700 شانه

ما در این مقاله می خواهیم در مورد مزایا و ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه توضیحاتی را به صورت مختصر و مفید برای شما همراهان همیشگی ارائه بدهیم . قبل از هر چیز لازم به ذکراست بگوییم ، اگر اکنون که این مقاله را نخوانده اید و چه در مورد قالی های 700 شاته اطلاعات دارید و چه ندارید و می خواهید خریداری کنید پیشنهاد ما به شما شرکت دنیای فرش کاشان است . این کارخانه تولید کننده انواع قالی های
ادامه مطلب مزایای فرش 700 شانه...

طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه

فرش ماشینی 1200 شانه و طرح های برتر آن موضوعی است که می خواهیم برای شما بیان کنیم و شما می توانید آن را مطالعه کنید . توصیه ما این است که اگر در آینده قصد خرید فرش ماشینی را دارید حتما این مطلب را با دقت بخوانید و از این طرحهای پرفروش آگاه شوید تا در خریدتان حتما کمک شود . کسی که می خواهد اقدام به خرید فرش 1200 شانه کند ، ابتدا از افراد اگاه می پرسی
ادامه مطلب طرحهای برتر فرش ماشینی 1200 شانه...

درباره فرش 1000 شانه ماشینی درباره فرش 1000 شانه ماشینی

فرش ماشینی 1000 شانه یا قالی های دیگر یکی از اصلی ترین قسمت های زندگی یک خانوادهی ایرانی را در بر میگیرد و علاوه بر ایرانیان امروزه در تمام قسمت های جهان جای خود را باز کرده طرفداران خوب را به دست آورده است و در بحث دیزاین های داخلی از اهمیت بسیاری برخوردار میباشد و تولید فرش ماشینی امروزه یکی از مهمترین صنعت های داخلی کشور به حساب می آید مخصوصا در منطقه ی ک
ادامه مطلب درباره فرش 1000 شانه ماشینی...

تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی

فرش ماشینی کاشان مقاله ای است که می خواهیم درباره آن با شما صحبت کنیم . از گذشته تا به امروز یکی از نیاز های اساسی بشر استفاده از فرش بوده است . در فرهنگ ایرانی یکی از مواردی که دکوراسیون منزل را به خوبی تکمیل می نماید قالی است که درابتدا فرش دستباف و گلیم فرش رایج بوده ولی به مرور زمان و با پیشرفت هایی در این زمینه فرش ماشینی جایگز
ادامه مطلب تمامی اطلاعات درباره فرش ماشینی...

ارتباط با کارشناسان

آدرس : کاشان - آران و بیدگل - شهرک سلیمان صباحی - اقتصاد 5
آدرس دفتر پشتیبانی : کاشان - نوش آباد - بلوار معلم
تلفن تماس : 03154825565
تلفن همراه : 09366375626
کد پستی : 8746149133

بالا رفتن